AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Zooey Deschanel este foarte precaută cu banii ei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Zooey Deschanel este foarte precaută cu banii ei   Joi Ian 05, 2012 5:49 am

Actrita din New Girl a depus recent actele de divort, prin care aceasta cere desfacerea casatoriei dintre ea si sotul acesteia, Ben Gibbard. Din anumite motive avocatul acesteia a atasat alaturi de cererea de divort si o declaratie de venit. Mai jos avem informatii despre cheltuielile actritei.
Zooey castiga in medie 95,000$/ luna, cheltuielile ei lunare se ridica la suma de 22,550$, are 1,578,000$ in banca, actiuni in valoare de 1,645,000$ si proprietati in valoare de 693,300$. 1000$ sunt cheltuiti pe cumparaturi, 500$ pe mesele in oras, 800$ pe utilitati, 300$ pe facturi, 600$ ii foloseste pentru spalatul/curatatul hainelor iar 2000$ pe cumpararea hainelor. Actrita doneaza 1,500$ / luna.
Sper ca nu v-am incurcat in dolari, dar eu zic ca merita apreciata Zooey, si multe vedete ar trebui sa-i urmeze exemplul pentru a nu intra in faliment. In ziua de azi majoritatea tinerilor actori cheltuie banii foarte repede din nepasare, dar e bine de stiut ca mai exista si persoane ce au grija de finantele lor. Eu spun ca Zooey are mari sanse sa devina “America’s new sweetheart”.

Sursa
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro

Zooey Deschanel este foarte precaută cu banii ei
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este locul tau preferat?
» Care este stilul tau vestimentar?
» ZODIA BERBECULUI
» ZODIA SAGETATORULUI