AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Matt Smith confirmă întoarcerea în “Doctor Who”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Matt Smith confirmă întoarcerea în “Doctor Who”   Joi Ian 05, 2012 5:52 am

Dupa ce a fost anuntata plecarea lui Karen Gillan si Arthur Darvill din serial, Matt Smith a fost intrebat la o emisiune daca si el va face acelasi lucru, dar vestile sunt bune, acesta a infirmat zvonurile declarand “Sunt foarte fericit ca raman. I love it and love making the show.”
Smith a adaugat faptul ca este trist pentru plecarea lui Gillian, dar stia de ceva timp ca acest lucru se va intampla, spunand ca vine un timp cand fiecare poveste ajunge la o concluzie, iar esenta showului consta in reinventarea acestuia. Il vom vedea pe Smith in cel putin 14 episoade din serialul marca BBC.

Sursa
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro
Myha
Administrator
Administrator

Varsta : 25
Status : Struggles make my heart beat .. cause I know they make me stronger. That's why I'll never give up, that's why I'm not afraid to fail.

MesajSubiect: Re: Matt Smith confirmă întoarcerea în “Doctor Who”   Dum Ian 08, 2012 11:51 am

sunt o fana a serialului dar nu si a lui Matt Smith eu il prefer pe David Tennant in rolul Doctorului
Sus In jos
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Re: Matt Smith confirmă întoarcerea în “Doctor Who”   Dum Ian 08, 2012 11:58 am

E dragut si Matt

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Matt Smith confirmă întoarcerea în “Doctor Who”   Astazi la 9:00 pm

Sus In jos

Matt Smith confirmă întoarcerea în “Doctor Who”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Medicina homeopata
» Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (1)
» Stomatolog bun?
» Ce doctori recomandati?
» Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-8

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri Hollywood/Hollywood News-
Mergi direct la: