AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

"Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrushka
Partener
Partener

Varsta : 20
Status : Iasi

MesajSubiect: "Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"    Vin Ian 06, 2012 12:22 pm

Stefan Stan a devenit cunoscut dupa ce a participat la show-ul "Vocea Romaniei", emisiune pe care a si castigat-o.

Intr-un interviu acordat pentru Ziarul Ring , Stan a spus ca isi doreste o femeie "fina, responsabila, frumoasa si cu suflet bun".

"Vreau să fie femeie! Fină, responsabilă, frumoasă, cu un suflet bun şi, foarte important, să înţeleagă viaţa pe care o duc şi lumea aceasta din care fac parte. Ştiu că e dificil şi poate doar cele care au un stil de viaţă asemănător şi cunosc această industrie sunt capabile cu adevărat să-mi înţeleagă perfect meseria", a spus Stefan Stan.

Dupa ce a castigat concursul de la Pro Tv, cantaretul spune ca a devenit mai optimist.

"După terminarea show-ului am hotărât să devin mai optimist. Mie îmi place să cânt, asta ştiu să fac cel mai bine şi vreau să le împărtăşesc tuturor din bucuria mea de a cânta. Voi munci pentru a fi cât mai aproape de public şi pentru a le oferi cât mai multă muzică!", a mai adaugat Stan.
Sus In jos
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Re: "Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"    Sam Ian 07, 2012 11:01 am

Cati ani are Stan asta?

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro
divianka
Manager

Varsta : 21
Status : craiova

MesajSubiect: Re: "Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"    Dum Ian 08, 2012 4:30 am

nu merita sa castige l-a ridicat mult cand a cantat duetul cu andra nici cea mai mica idee nu o aveam ca o sa castige el trebuia sa castige concurentul loredanei sau a lu moga
cristian este baiatul prfesoarei mele de fizica daca castiga ne-a promis doamna un 10 plang
Sus In jos
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Re: "Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"    Dum Ian 08, 2012 6:46 am

Da nu, nu va da nimic, asa e?

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro
Myha
Administrator
Administrator

Varsta : 25
Status : Struggles make my heart beat .. cause I know they make me stronger. That's why I'll never give up, that's why I'm not afraid to fail.

MesajSubiect: Re: "Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"    Dum Ian 08, 2012 11:47 am

acum cred si eu ca nu
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: "Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"    Astazi la 10:17 am

Sus In jos

"Vocea Romaniei" Stefan Stan: "Vreau o femeie fina, responsabila si frumoasa"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau sa invat sa torc lana
» De ziua ta......femeie!
» Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!
» Nu mai vreau la gradi, vreau la mami!
» ZODIA TAURULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum