AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Reese Witherspoon dezvăluie cum şi-a cunoscut actualul soţ

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Reese Witherspoon dezvăluie cum şi-a cunoscut actualul soţ   Lun Ian 09, 2012 6:33 am

Ne amintim că actriţa Reese Witherspoon (35 ani) şi agentul hollywoodian de la Creative Artists Agency Jim Toth (41 ani) şi-au unit destinele la ferma Libbey Ranch din Ojai Valley – California pe data de 26 martie 2011, în prezenţa a 120 de invitaţi printre care s-au numărat vedetele Renee Zellweger, Matthew McConaughey, Camila Alves, Colin Hanks, Tobey Maguire, Jennifer Meyer, Robert Downey Jr., Susan Downey, Alyssa Milano, David Bugliari, Isla Fisher, Sacha Baron Cohen, Salma Hayek, Sean Penn şi Scarlett Johansson, după ce se logodiseră cu ocazia sărbătorilor de Crăciun din anul 2010, după 11 luni de relaţie, Jim dăruindu-i alesei inimii lui un inel cu un diamant Ashoka de 4 carate în valoare de 250.000 de dolari.
În afară de prietenii apropiaţi ai cuplului, nimeni nu ştia cum s-au cunoscut şi cum s-au îndrăgostit unul de altul Reese şi Jim, laureata premiului Oscar dezvăluindu-le editorilor revistei Elle că actualul soţ a cucerit-o atunci când i-a sărit în apărare şi a scăpat-o de un amic de-al lui care consumase băuturi alcoolice în exces şi devenise agresiv: “Acel tip foarte beat se dădea la mine, ridica tonul la mine şi se făcea singur de ruşine. Urla că eu nu ştiu cine este el. Iar mie îmi venea să-i răspund că are dreptate şi că habar nu am cine este. Jim a venit la faţa locului şi m-a rugat să îl scuz pe prietenul lui fiindcă suferă din cauza faptului că s-a despărţit recent de iubită. Îmi amintesc că mă gândeam că amicul lui este un nemernic, un ticălos. Jim s-a comportat ca un bun prieten, salvându-l dintr-o situaţie jenantă“.

Reese Witherspoon era singură după ce se despărţise de actorul Jake Gyllenhaal în noiembrie 2009 şi a început să se întâlnească cu Jim Toth în februarie 2010, nefiind la prima căsătorie deoarece în intervalul iunie 1999 – noiembrie 2006 a locuit sub acelaşi acoperiş cu Ryan Phillippe, divorţul fiind pronunţat abia pe data de 13 iunie 2008. Reese Witherspoon a recunoscut că separarea de Ryan Phillippe a fost îngrozitoare, cu atât mai mult cu cât din mariajul lor au rezultat doi copii – Ava Elizabeth (12 ani) şi Deacon Reese (8 ani): “Trebuie să fiu sinceră cu voi. Sunt o persoană complet diferită. Nu cred că îmi dădeam seama cât de puţin mă bucuram de viaţă. Eram epuizată de încercările de a menţine familia unită“.

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro

Reese Witherspoon dezvăluie cum şi-a cunoscut actualul soţ
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri Hollywood/Hollywood News-
Mergi direct la: