AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Demi Moore: “Mi-e teamă că nu merit să fiu iubită”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Demi Moore: “Mi-e teamă că nu merit să fiu iubită”   Lun Ian 09, 2012 6:36 am

În noiembrie 2011, Demi Moore a decis să pună punct celui de-al treilea mariaj şi a introdus acţiune de divorţ pe motiv că soţul ei cu 15 ani mai tânăr Ashton Kutcher a înşelat-o cu Sara Leal chiar în week-end-ul în care aniversau 6 ani de căsnicie, însă într-un interviu acordat bunei sale prietene Amanda de Cadenet pentru numărul din luna februarie al revistei Harper’s Bazaar şi-a exprimat cu o francheţe şocantă anxietăţile şi teama că nu este demnă de a fi iubită de cineva.
Vedeta din filmele “Charlie’s Angels: Full Throttle”, “Half Light“, “The Juror” sau “The Scarlet Letter” s-a confesat că în prima fază o îngrozea ideea de a fi părăsită, după care a fost copleşită de nelinişte la gândul că îi lipseşte curajul necesar pentru a-şi exploata la maximum potenţialul atât în plan profesional, cât şi în plan personal: “Nu există nicio modalitate de a-ţi atinge nivelul maxim de performanţă dacă nu găseşti cu adevărat iubirea faţă de tine însăţi. Ceea ce mă sperie este că voi descoperi la finalul vieţii mele că nu sunt o persoană plăcută, că nu merit să fiu iubită. Că există ceva fundamental greşit în fiinţa mea“.

După scandalul vulgar de infidelitate în care a târât-o Ashton Kutcher, Demi Moore a părut epuizată, tristă şi la capătul puterilor ori de câte ori a ieşit în public, iar jurnaliştii au repetat obsesiv că silueta filiformă a actriţei este un semn al stării fragile de sănătate, vedeta hollywoodiană declarând că a avut întotdeauna o relaţie de iubire / ură cu propriul corp şi s-a luptat multă vreme cu kilogramele în plus, ultimul lucru pentru care şi-a imaginat că va fi criticată fiind supleţea exagerată: “Astăzi sunt mai tolerantă cu trupul meu şi asta include nu numai greutatea corporală, ci şi toate acele lucruri care vin o dată cu schimbările fizice pe care le aduce cu sine vârsta, culminând cu faptul că acum corpul meu este extrem de zvelt. Atât de zvelt încât nu mi-aş fi imaginat niciodată că cineva îmi va spune că sunt prea slabă şi nu arăt bine“.
Îmbrăcată într-o rochie elegantă cu mărgele şi fără bretele de la casa de modă Balmain sau într-un costum de baie negru din colecţia brandului Gucci pentru şedinţa foto care a însoţit interviul din Harper’s Bazaar, Demi Moore (49 ani) a etalat o înfăţişare sexy şi sănătoasă şi le-a închis gura celor care o acuzau de anorexie.
Demi Moore nu a fost surprinsă în compania niciunui bărbat de când nu mai locuieşte sub acelaşi acoperiş cu Ashton Kutcher, însă starul serialului “Two and a Half Men” şi-a petrecut Crăciunul în Italia cu scenarista Lorene Scafaria, o sursă declarându-le editorilor de la US Weekly că cei doi au început să se întâlnească încă de când erau amândoi implicaţi în alte relaţii de cuplu.

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro

Demi Moore: “Mi-e teamă că nu merit să fiu iubită”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Demi Lovato:`Depresia ma chinuie din copilarie`

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri Hollywood/Hollywood News-
Mergi direct la: