AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Daniel Craig şi Rachel Weisz au făcut prima apariţie pe covorul roşu în calitate de cuplu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Daniel Craig şi Rachel Weisz au făcut prima apariţie pe covorul roşu în calitate de cuplu   Lun Ian 09, 2012 6:56 am

Daniel Craig şi Rachel Weisz au făcut miercuri prima apariţie împreună pe covorul roşu, de când s-au căsătorit în iunie 2011, cu ocazia premierei din Madrid a filmului The Girl With the Dragon Tatoo.
Cei doi şi-au recunoscut public idila pentru prima oară în decembrie 2010, an în care au filmat împreună horror-ul Dream House. Toate acestea se întâmplau la doar o lună după ce Rachel anunţase despărţirea de regizorul Darren Aronofski, cu care a format un cuplu timp de nouă ani şi alături de care are un fiu, Henry, 5 ani.
Daniel Craig a fost căsătorit cu actriţa Fiona Loudon din 1992 până în 1994 şi are o fiică de 19 ani împreună cu aceasta. A mai fost implicat într-o relaţie de lungă durată cu Satsuki Mitchell, de care s-a despărţit în 2010, iar în urma unei ceremonii private care a avut loc la în vara anului 2011, a devenit proaspătul soţ al lui Rachel Weisz.

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro

Daniel Craig şi Rachel Weisz au făcut prima apariţie pe covorul roşu în calitate de cuplu
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Atelierul- Tunderke
» ZODIA TAURULUI
» Prima si ultima
» Profetia numelui-Prima vocala
» Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri Hollywood/Hollywood News-
Mergi direct la: