AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Jason Segel a fost surprins cu o serenadă din partea unei fane

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Jason Segel a fost surprins cu o serenadă din partea unei fane   Lun Ian 09, 2012 7:07 am

Actorul de comedie Jason Segel a fost lăsat fără cuvinte după ce o fană i-a făcut o serenadă cu un cântec compus de ea pentru el.
Chelsea Gill şi-a pus la bătaie chitara şi talentul ei de compozitoare pentru a-l invita într-un mod cât mai original pe starul filmelor The Muppets şi Forgetting Sarah Marshall în oraş.
Tânăra a uploadat pe youtube cântecul, ale cărui versuri sună cam aşa: “Now I know you’re super busy, what with Sarah Marshall and Miss Piggy/ But I swear I’m worth your time, just wait and see. Now I know what you’re thinking, another crazy girl with heightened feelings/ But I swear I’m sane, tested, and disease-free.
Actorul a salutat încercarea lui Chelsea de a obţine o întâlnire cu el şi chiar a postat pe pagina lui de Twitter câteva cuvinte despre acest act îndrăzneţ: Poate cel mai frumos lucru care mi s-a întâmplat. Sunt uimit. Răspunsul e pe drum. O să am nevoie de câteva zile pentru asta.

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro

Jason Segel a fost surprins cu o serenadă din partea unei fane
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A fost inventat aparatul care scade consumul de carburant cu 90%
» Fotografii "traznite"
» ZODIA SAGETATORULUI
» Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III