AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Tom Hardy povestește cum se pregătește să fie Al Capone

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Tom Hardy povestește cum se pregătește să fie Al Capone   Lun Ian 09, 2012 7:16 am

Tom Hardy devine Al Capone la comanda regizorului lui “Harry Potter”, David Yates. Studiourile Warner Bros. iau în considerare realizarea unei trilogii de filme cu viaţa gangsterului Al Capone. Primul film, pentru care Hardy a fost distribuit în rolul lui Capone e “Cicero” pentru care va începe filmările după ce va termina munca pe platourile de la “Mad Max: Fury Road”.
“Am început să lucrez cu cei de la Warner Bros., le-am văzut filmele cu gangsteri – cele cu James Cagney, Humphrey Bogart şi Edward G. Robinson”, a spus Tom Hardy pentru Daily Mail, referindu-se la “The Petrified Forest“, “The Public Enemy” şi “Little Caesar“.

“E interesant pentru mine să mi le introduc în sistem şi să introduc şi puţin din Capone. Ideea nu e să facem vreun remake a oricărui dintre aceste filme, ci să intru în atmosferă şi să aflu mai multe despre cariera de afacerist escroc al lui Capone”, a mai spus Hardy.
Actorul din “Inception“, “Tinker Tailor Soldier Spy“, “Warrior” a adăugat: “Ideea din acest moment ar fi să facem o trilogie de filme, dar nimic nu e bătut în cuie. Toată lumea poartă doar discuţii şi explorează posibilităţi”. În viitorul mai apropiat, Tom Hardy va apărea în filmul “This Means War”, iar apoi va fi văzut ca personajul Bane din “The Dark Knight Rises”, noul film cu Batman, regizat de Christopher Nolan.

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro

Tom Hardy povestește cum se pregătește să fie Al Capone
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri Hollywood/Hollywood News-
Mergi direct la: