AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Brad Pitt și-a luat cel mai nou premiu mergând cu cârja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Brad Pitt și-a luat cel mai nou premiu mergând cu cârja   Lun Ian 09, 2012 7:27 am

Brad Pitt şi-a luat accesoriu o cârjă după ce şi-a accidentat un ligament de la genunchi în timpul unei vacanţe la ski cu familia. Actorul şi-a rupt ligamentul pentru că şi-a protejat fiica, Vivienne, una dintre gemenii cuplului Jolie-Pitt. “Îmi ţineam fiica în braţe, coborând dealul, şi am alunecat. Era fie să se lovească ea, fie eu”, a explicat actorul, care a venit cu cârja la festivitatea de premiere a Festivalului de Film de la Palm Springs, unde a câştigat un trofeu pentru interpretările din filmele sale lansate anul trecut – “Moneyball” şi “The Tree of Life“. Trofeul i-a fost înmânat de comediantul Jonah Hill, cel cu care a filmat pentru “Moneyball”.

Brad Pitt a mers la cea de-a 23-a gală anuală de la Palm Springs împreună cu Angelina Jolie, care l-a ţinut de mână mai tot timpul. Excepţie au făcut momentele când fiecare a salutat fanii şi a dat autografe, când Brad Pitt s-a urcat pe scenă pentru a primi trofeul sau când acesta a lăsat-o pe actriţa-regizoare să fie fotografiată singură, privind-o de la distanţă zâmbitor şi cu admiraţie.
“Vivi e ok. Era în absolută siguranţă. El a luat trânta. A fost ca să se asigure. Atunci când Maddox era mai mic, am luat eu o trântă pentru el şi mi-am despicat cotul pentru că vroiam să mă asigur că nu se răneşte el… Orice părinte se va pune pe sine în pericol pentru copii. E un lucru normal”, a povestit accidentul şi Angelina Jolie pentru revista Ok!

[/URL]
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro
alexa2
Membru activ
Membru activ

Varsta : 16
Status : Republica Moldova orasul Chisinau

MesajSubiect: Re: Brad Pitt și-a luat cel mai nou premiu mergând cu cârja   Dum Ian 22, 2012 4:33 am

intteresanttttttttttttt
Sus In jos

Brad Pitt și-a luat cel mai nou premiu mergând cu cârja
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7
» Creatii crosetate pentru Craciun(2)
» Ce plante adunam in luna mai?
» Ornamente de Craciun
» Origami- Plierea hartiei - 2