AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Johnny Depp și Vanessa Paradis în prag de despărțire?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lisa
Membru activ
Membru activ

Varsta : 23
Status : Dragostea este misterul intre doi oameni, nu asemanarea dintre ei.

MesajSubiect: Johnny Depp și Vanessa Paradis în prag de despărțire?   Joi Ian 19, 2012 2:33 am

Cu toate că această știre nu a fost confirmată de niciunul dintre reprezentanții actorilor, toate semnele indică faptul că Johnny Depp și Vanessa Paradis au încheiat o relație care s-a întins de-a lungul a 13 ani.
Dacă la început duceau o viața de familie liniștită, departe de lumina reflectoarelor, în satul francez Plan de la Tour, în ultima perioadă cuplul, care are împreună doi copii: o fiică de 12 ani și un băiat de 9, a petrecut mai mult timp în Los Angeles.
Faptul care dă de bănuit cel mai mult este că Depp, 48 și Vanessa, 39, nu au mai apărut împreună la niciun eveniment cinematografic de mai bine de un an de zile. Mai multe surse au declarat pentru revista People că relația lor s-a destrămat și că mai lipsește doar un anunț oficial în acest sens.

Johnny a avut un mariaj scurt cu experta în machiaj Lori Anne Allison, a trăit o tumultoasă poveste de dragoste cu Winona Ryder și a fost implicat într-o relație cu supermodelul Kate Moss, însă din 1998 a rămas fidel Vanessei Paradis, pe care a cunoscut-o la filmările thriller-ului The Ninth Gate, regizat de Roman Polanski.
În urmă cu aproape 2 ani, actorul a explicat de ce nu s-a căsătorit cu Vanessa: “Mi-e frică să nu-i stric numele de familie. Are un nume de familie atat de frumos.” Acesta a mai menționat că nu are nevoie de o bucată de hârtie pentru a se simți împlinit.
Ultima oara când cei doi au fost văzuți împreună a fost în ajunul Anului Noi, în Los Angeles, unde au fost însoțiți de cei doi copii și o femeie despre care se crede că ar fi mama actorului, Betty Sue.

Sus In jos
alexa2
Membru activ
Membru activ

Varsta : 16
Status : Republica Moldova orasul Chisinau

MesajSubiect: Re: Johnny Depp și Vanessa Paradis în prag de despărțire?   Dum Ian 22, 2012 4:28 am

imi pare rau despre eiiiiiiiiii cear daca nui prea stiu
Sus In jos

Johnny Depp și Vanessa Paradis în prag de despărțire?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rochite crosetate.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri Hollywood/Hollywood News-
Mergi direct la: