AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Tema 4: Iubirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dely
Membru activ
Membru activ

Varsta : 23
Status : oriunde...

17022012
MesajTema 4: Iubirea

Ce este iubirea?Ce inseamna ea pentru voi?
Sus In jos

Subiecte similare

-
» Poveste fara sfarsit...
» Lumanari si suporturi de lumanari
» Provocare 2 : Recicleaza un tub de hartie
» Idei de craft pe tema primaverii!
» Provocare croitorie 29 -Decoratiuni pentru casă / Articole vestimentare/ Jucării- Tema Săbătorilor de iarnă
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Tema 4: Iubirea :: Comentarii

Re: Tema 4: Iubirea
Mesaj la data de Dum Feb 19, 2012 12:37 am Scris de roxiroxgirl
iubirea este un sentiment frumos...un dar de la Dumnezeu...daca nu ar exista iubire pe Pamant totul ar fi un haos
Mesaj la data de Dum Feb 19, 2012 2:56 am Scris de Misteriosgirl
iubirea e ceva ce nu poti spune in cuvinte...este acel sentimet profund pe care il simti odata in viata...e acel dar de la Dumnezeu care iti umple viata de fericire
Mesaj la data de Mar Iun 19, 2012 9:50 pm Scris de Lakshmi
Iubirea...e ceva ce te face sa daruiesti,sa sacrifici,sa speri,sa lupti....Iubirea este totul...e probabil un sentiment ce nu poate fi descris decat de cei care il simt....cand iubesti pe cineva cu adevarat,esti dispusa sa-ti dai si viata pentru acea persoana,s-o incurajezi,sa o respecti si sa suferi in tacere pentru ea...
Mesaj la data de Joi Iun 21, 2012 11:32 am Scris de Misteriosgirl
foarte frumos spus si adevarat
Mesaj la data de Vin Iun 22, 2012 9:51 am Scris de divianka
nu prea situ ce este aia iubire dar cred ca este un sentiment frumos, de care sper sa am parte, cand o voi intalni voi sti cu siguranta ce este aceea si ce reprezintra pt mine
Mesaj la data de Vin Iun 29, 2012 11:00 am Scris de Lisa
Iubirea este cel mai sacru sentiment. Sa daruiesti iubire fara sa astepti nimic in schimb.
Sa te gandesti la persoana iubita in fiecare minut, sa o privesti in ochi si sa ii spui "te iubesc" fara ca inima sa ti se stranga, iar cand o saruti sa simti ca nimic nu exista in jurul tau decat tu si el/ea.
Mesaj Astazi la 10:05 pm Scris de Continut sponsorizat

Tema 4: Iubirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Blogurile forumului/Forum's blogs :: Blog Tematic-
Mergi direct la: