AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Discutii despre serial/ episoade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Feraye
Membru nou
Membru nou

Varsta : 26
Status : Calarasi

MesajSubiect: Discutii despre serial/ episoade   Lun Mar 05, 2012 9:12 am

Ce nume sa-i dau acestei iubiri?Ep.6,7,8.
Khushi vorbind cu Zeita vine la ea Shyam,acesta ii da o carte de vizita ca atunci cand vine in Delhi sa il caute.Khushi Payal si matusa vin in Delhi.Lor (Payal si Khushi) nu le prea place orasul.Prea multe masini etc.Ajung acasa la matusa lor,le suna parinti sa vada cum au ajuns,vorbesc amandoua cu ei.Apoi tot amandoua fac curat in camera unde vor sta.Tocmai cand vine matusa lor la ele in camera Khushi scutura o patura plina de praf,iar matusa lor face o criza de astm.Khushi pleaca sa ii cumpere pompita de care are nevoie dar cum farmacia este departe ia scuterul unui vecin.In acest timp Arnav este in masina si este sunat si anuntat ca fata (adica Khushi) a plecat din oras( din Lucknow) in urma filmului de la televizor.Arnav spune ca nu il intereseaza.Apoi pleaca si el cu masina iar la un moment dat Khushi loveste masina lui Arnav.
Khushi ii reproseaza lui Arnav ca a pierdut foarte multe din cauza lui.Arnav ii spune ca a venit in Delhi,si s-a "ciocnit" cu el trebuie sa fie un plan/siretlic de al ei.Khushi ii spune ca ea poate compensa pierderea lui (se referea la masina,ca ii da bani sa isi repare masina) dar el niciodata nu va putea compensa pierderea ei.
Arnav ii spune o suma pentru reparatia masini dar aceasta este mult prea mare pentu Khushi.Apoi Arnav ii da el bani si ii spune sa repare oglinda scuterului  si sa isi cumpere bilet pentru Lucknow.Inainte sa plece Arnav,Khushi ii promite ca ii va plati reparatia masini.
Acasa Akash vede masina lui Arnav zgariata...Arnav ii spune ca i-a dat o lectie la o fata.Akash ramane surprins intrebandu-se cine e fata,spunand ca mai mult decat masina i-a afectat mintea lui Arnav.
Khushi ii povesteste lu Payal ca l-a intalnit iar pe Arnav.Ele il intalesc pe Shyam iarasi.
Mai tarziu Khushi il suna pe Shyam ca sa o ajute sa isi gaseasca un job.Khushi o ajuta pa matusa ei si se duce in locul ei sa duca niste haine,si se duce acasa la Arnav fara sa stie ca e casa lui.Khushi intra in casa lui Arnav ramane uimita de casa,de lumini de tot.Khushi se intalneste cu Anjali,aceasta o trimite in camera bunici.Numai ca ea incurca camerele si ajunge in camera lui Arnav,lasa bagajul pe un fotoliu si ia in brate pe Laxmi (capra/iedutul lu bunica lui Arnav) si iese intr-o alta camera .Arnav vine sa isi ia telefonul ca il uitase.Arnav vede bagajul si o intreaba pe Anjali ce este...in acelasi timp isi aduce aminte Khushi de bagaj si se reantaoarce ca sa il recupereze.
by Scumpyk86

Mai multeAICI
Sus In jos
alexa2
Membru activ
Membru activ

Varsta : 16
Status : Republica Moldova orasul Chisinau

MesajSubiect: Re: Discutii despre serial/ episoade   Lun Mar 05, 2012 10:08 am

serialul e un adevarat sucess nu am cuvinte despre el
Sus In jos
dil3mma
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: Discutii despre serial/ episoade   Dum Mar 31, 2013 4:49 am

Mi-a placut la nebunie si acest serial. L-am vazut pe bucati pe diferite site-uri ca nu l-am gasit tot la un loc, dar nu regret ca l-am cautat ca o nebuna...a meritat efortul. Minunati actori, iar Barun Sobti e unul din preferatii mei, iar Sanaya Irani e o dulce, amuzanta si foarte talentata. " Azi e vreme frumoasa, la un episod cu ei sa ma uit...what the, what the, what the...." :D
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Discutii despre serial/ episoade   Astazi la 10:01 pm

Sus In jos

Discutii despre serial/ episoade
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii despre goblen
» Discutii despre revista Burda-6
» Discutii despre croitorie - 1
» Discutii despre croitorie -2
» Discutii despre revista Burda-4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Telenovele si seriale :: Seriale in premiera pe Parivaar :: Iss pyaar ko kya naam doon :: Discutii generale-
Mergi direct la: