AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
radev_fan
Admin Junior
Admin Junior

Varsta : 26

MesajSubiect: Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate   Mar Iun 19, 2012 12:15 am

Dulce Maria a dat detalii despre materialul discografic pe care il pregateste pentru toamna aceasta si multe alte noutati suculente.

Agenda ta este incarcata, dar albumul tau are prioritate. Ce s-a intamplat cu acesta?
Momentan lucrez la cel de-al doilea material discografic, compun foarte mult si caut producatori. Acum, chiar m-am mobilizat in acest domeniu. Vin lucruri frumoase pe plan muzical si cred ca in septembrie veti auzi de mine din nou.

Vrei sa spui ca in septembrie iti vei lansa albumul?
Nu, vreau sa zic ca am un proiect cu MTV si in septembrie se va lansa. Inca nu sunt autorizata pentru a da detalii despre acesta.

Cu MTV pregatesti un reality show...
Da, asa este, dar este ceva parte, ceva diferit. In legatura cu showul, inca mai verificam si stabilim anumite perioade de timp, pentru ca nu este usor sa te deplasezi dintr-o tara in alta. Nu am stabilit zilele inca.

Si cand lansezi albumul?
Cred ca prin septembrie sau octombrie va aparea la radio primul single. Sunt foarte entuziasmata de proiect si sunt foarte implicata in el. Am emotii.

Si care sunt mesajele pieselor?
Va fi despre iubire si cum abordezi dezamagirile in dragoste...Genul pe care il abordez acum este pop-rock. Inca nu amprimit confirmarea pentru a vorbi despre temele pe care le voi aborda in melodiile de pe album, asa ca mi-e teama sa vorbesc despre titluri, proiectul e inca in fasa. Luna viitoare voi primi confirmarea. Am aproximativ trei milioane de fani pe Twitter si vorbesc cu ei despre album si ma inspira ideile lor si vreau sa scriu despre ele. Esti prea timida ca sa scrii despre trairile tale?
Nu. In acest sens nu exista timiditate, pentru ca m-ar limita foarte mult. Niciodata nu am avut acest sentiment. Exista trairi pe care le poti impartasi cu ceilalti. Nu mi-e rusine. Sunt situatii prin care au trecut si altii si astfel, cumva, si acei oameni devin complicii tai, pentru ca si eu au trecut prin aceleasi lucruri.

Cariera ta solo, pe cont propriu, are un inceput promitator. Crezi ca vor ramane amprente din vremea trupei RBD asupra fanilor tai?
Da, pe Twitter. Au fost multe locuri pe care le-am vizitat cu trupa RBD si inca mai exista persoane care ne iubesc. Da, majoritatea ma vad asa cum sunt ca artist, ca Dulce Maria, cu proiectele mele. Dar este o amprenta pe care noi, cei sase membri RBD, o vom purta cu noi mereu si de care suntem foarte mandri. Suntem foarte ocupati toti sase, dar tinem legatura pe Twitter si stim ce face fiecare...dar adevarul este ca nu reusim sa ne vedem deloc.

S-a tot pus problema unei reuniuni a formatiei RBD...
Este prea devreme sa ne gandim la acest lucru, cel putin in acest moment. Dar niciodata nu spune niciodata.
Sus In jos
divianka
Manager

Varsta : 21
Status : craiova

MesajSubiect: Re: Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate   Dum Iun 24, 2012 10:10 pm

din cate stiu aveau niste melodi frumoase RBD
Sus In jos
CrystyanDsena
Moderator
Moderator

Varsta : 24
Status : Targu-Mures

MesajSubiect: Re: Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate   Dum Iun 24, 2012 10:33 pm

Nu ar fi rau . stiu ca au fost o trupa minunata si in topuri doar ca a tinut putin
Sus In jos
http://www.wix.com/crystianvladut/crysti
Misteriosgirl
Fondator
Fondator

Varsta : 22
Status : Arges

MesajSubiect: Re: Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate   Lun Iun 25, 2012 7:44 am

mie mi'au placut mult si ar fi spor sa se reuneasca
Sus In jos
http://hindiforever.myfreeforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate   Astazi la 12:21 pm

Sus In jos

Se reintregeste trupa RBD? Ce spune Dulce Maria despre aceasta posibilitate
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce spune floarea preferata despre tine?
» Poate spune cineva ce floare e aceasta?
» Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti
» Maite Perroni
» Descopera cuvantul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: News , Actors & TV :: Stirile Lumii :: Stiri adunate din lume-
Mergi direct la: