AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

O femeie adevarata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dely
Membru activ
Membru activ

Varsta : 23
Status : oriunde...

10012013
MesajO femeie adevarata

Daca ar fi sa facem un sondaj de opinie in care sa intrebam cum este/arata o femeie adevarata probabil am primi cele mai variate raspunsuri.Pentru barbatii o femeie adevarata probabil arata ca un fotomodel si este o slujitoare in casa [ adik ii gateste, ii spala si etc], pentru un copil mai mult ca sigur o femeie este mama sa cu vocea blanda care ii este alaturi mereu la bine si rau si care niciodata nu-l judeca gresit,pentru o mama sau un tata [ pt parinti in general] probabil "o femeie adevarata'' este fiica sa ascultatoare careia i-au insuflat adevaratele valori in viata.
Insa totusi daca este sa ne gandim logic din toate punctele de vedere cum este o femeie adevarata din punct de vedere fizic si intelectual?
Sus In jos

Subiecte similare

-
» De ziua ta......femeie!
» Vreau sa invat sa torc lana
» ZODIA BALANTEI
» Capriciul femeii
» ZODIA SAGETATORULUI
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

O femeie adevarata :: Comentarii

Re: O femeie adevarata
Mesaj la data de Sam Ian 12, 2013 6:02 am Scris de Misteriosgirl
in opinia mea o femeie adevarat...este fica ascultatoare,dar totusi independenta...sotia iubitoare si ascultatoare si mama grijulie care pune copilul ei mai mult decat orice pe lumea asta

femeia adevarata nu este un fotomodet pt ca degeaba arata foarte bine daca carcaterul ei lasa de dorit

O femeie adevarata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Blogurile forumului/Forum's blogs :: Blog Tematic-
Mergi direct la: