AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

Salman despre Katrina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
GeorgiVerma
Moderator
Moderator

Varsta : 21

MesajSubiect: Salman despre Katrina   Mar Apr 09, 2013 7:24 am

1.De ce se scrie asa mult despre tine si Katrina?
Am trecut prin multe,pentru a ma mai afecta ceva.Nimic nu conteaza,
cat timp familia si cei dragi stiu adevarul.Dar, uneori imi fac griji cu privire la reactiile fanilor mei.Ce crezare vor da ei porcariilor scrise.Sunt receptiv la emotiile lor si am tendinta sa reactionez.

2.Care este problema intre voi?
Toata lumea are probleme intr-o relatie.Nu inseamna nimic.Nu acorda prea multa importanta.Daca ne vom desparti, nu voi incerca sa ascund acest lucru.

3.Esti constrans sa te casatoresti?
Destinul fie m-a socat,fie m-a surprins.Daca ma voi casatori,bine, daca nu,nu.Sa te casatoresti,sa mergi la biserica sau sa semnezi o bucata de hartie,sunt formalitati pentru a oferi casatoriei un statut.Dupa acest pas,urmeaza constrangerile, mai ales ca in zilele astea divortul este in masa.Nu stiu,daca sunt pregatiti pentru asemenea chestii.Traiesc clipa! Pentru mine, dragostea inseamna, unirea a 2 minti.Este o intrebare de rutina, nu o constrangere.

4.Dar tu iubesti sintagma de "BURLACUL NO 1"...
Si ce este gresit in asta? In fiecare zi,aud o noua chestie despre mine.Daca ma casatoresc, sunt convins ca nimic nu se va schimba.

5.Esti un prieten posesiv?
Despre ce relatie vorbim? Despre actuala,sau anterioarele? Sa fiu protector,preocupat sau sa am grija de persoana pe care o iubesc,inseamna ca sunt posesiv, atunci cred ca sunt.

6.Tu nu uiti si nici nu ierti...
Numele meu este Salman Khan.Sunt muritor.Nu Dumnezeu.

7.De ce platesti factura telefonica a Katrinei?
In ultimii 5-6 ani,adresa ei de facturare este adresa mea.Si ce? Mare chestie!

8.De ce numele Aishwarya Rai Bachchan,este alaturat cu majoritatea problemelor din viata ta?
Sa tarasti numele cuiva,cu care nu am nicio legatura si care este fericita si maritata cu un tip de treaba,nu este doar rusinos ci si dezgustator.
Unele relatii merg,alte nu.Asta-i viata!

9.Este Katrina ambitioasa?
Sa incerci sa-ti cladesti un viitor si sa fi ambitios,sunt lucruri diferite.
Sa muncesti din greu,sa fii dedicat,serios si constiincios,este diferit de a fi manipulativ si lacom de putere ori pozitie.Katrina nu este asa.Mereu imi spune ca ar fi fost mai fericita,daca ar fi fost doar model.

10.Cum este iubirea la 43 de ani?
Este la fel cum era si la 20.Senzatiile,romantismul,emotiilesi experientele cand pasesti intr-o relatie sunt la fel.

Sus In jos

Salman despre Katrina
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre anii de studentie/liceu si importanta lor pentru viitor
» Despre masinile de tricotat
» Discutii despre croitorie -2
» totul despre condimente
» Discutii despre revista Burda-4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum