AcasaPortalSiteInregistrareConectare
Rog toti membri care se inregistreaza sa se prezinte pentru ai putea cunoaste si noi

Distribuiti | 

My GFX,la cererea userilor :|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Femme Fatale
Membru nou
Membru nou

Varsta : 20
Status : Temeswar

MesajSubiect: My GFX,la cererea userilor :|   Sam Iun 11, 2011 8:53 am

Mbine..Vad ca-mi cere lumea sig-urile,gif-urile,etc.Astept critici fiindca eu ma dau mare ca stiu sa fac,in ciuda faptului ca nu m-am laudat niciodata cu creatiile mele...Dar,na,suparaciosii astia :bla bla: .So,aici aveti sig-urile mele:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
Ultima e extrem de veche fiindca in ultimul timp nu am mai facut nimic nou^^

Av-uri:

1.
2.
3.
4.
Ultimul fusese o comanda...Nu-i obiceiul meu sa confectionez avatare.

Si nu in ultimul rand,gif-urile cu care "m-am laudat atat de tare" :
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
22 e cel mai recent.

Haideeeeti,killaritzi-ma cu criticleeeee!!!
:;J: Dar va rog,ceva serios,nu faptul ca de ce am facut gif-uri cu Devdas si nu cu Hum Dil De Chuke Sanam :)):. Aveti 32 de lucrari in acest post.

Sus In jos
Dyzu:X
Designer
Designer

Varsta : 25

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Sam Iun 11, 2011 9:32 am

ha ha ha si eu tot nu cred cas facute de tine daca era asa avea semnatura ta pe ele poti sa le gasesti aceste gifuri pe orice site am si eu acel gif cu zaara si mie nu mi se par a fi deosebite de ce au facut alti nu critic ca nus experta in design dar ma deranjat mult comentariile tale la adresa celorlati gandestete nu suntem suparaciosi ci suntem suparati pe faptu cum critici atat

Sus In jos
Sadhna
Membru nou
Membru nou

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Sam Iun 11, 2011 9:35 am

Cred ca acele sig-uri nu sunt facute de tine,sincer
Sus In jos
Dely
Membru activ
Membru activ

Status : oriunde...

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Sam Iun 11, 2011 9:37 am

:Pai dreptate sury nu comentezi creatiile dar nush ..nu poti dovedi ca-ti apartin pt k nu sunt semnate..
aaa inca ceva nu mai posta poze cu semnatura activata...
sau daca nu sti regulile treci pe la sectiunea regulamentului ;)
Sus In jos
radev_fan
Admin Junior
Admin Junior

Varsta : 26

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Sam Iun 11, 2011 11:48 am

Adella a scris:
:Pai dreptate sury nu comentezi creatiile dar nush ..nu poti dovedi ca-ti apartin pt k nu sunt semnate..
aaa inca ceva nu mai posta poze cu semnatura activata...
sau daca nu sti regulile treci pe la sectiunea regulamentului ;)
nici eu nu cred ca sunt facute de tine cred ca le_am mai vazut undeva dak nu ma insel,de ce atata critici ?cu ce esti mai buna deacat noi?fa si tu bannere sa te vedem
Sus In jos
Femme Fatale
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 2:37 am

).Voi sunteti chiori sau ce?Cum nu m-am semnat?Asta-i cea mai tampita scuza pe care am auzit-o.In prima semnatura am semnatura de Luu`Chan chiar sub fata din dreapta,in a doua D.Q. e chiar in coltul din stanga-jos,in a treia chiar am uitat sa ma semnez fiindca am facut-o in PS :P.Cand le fac in PS obisnuiesc sa uit sa ma semnez.In a 4-a,semnatura e chiar in coltul din stanga-jos,in a 5-a,Jellyka e chiar sub Deepika,cu negru in timp ce Pyaar in a 6-a semnatura e chiar la picioarele fetei din dreapta...Mai departe,observi cat de luminoase is? Asta-i obiceiul meu cel mai prost :)):.Daca nu ma crezi,then look at this :P :

Am facut-o fiindca ador filmul Tangled dar am exagerat cu luminozitatea si n-am vrut sa va fac mai orbi decat erati^^.Daca nu-mi observati semnatura,D.Q. e chiar in stanga-jos in colt.In fine,pe avatare nu-s atat de tampita incat sa ma semnez ca-s deja destul de mici si vorbind de gif-uri...Voi de ce nu v-ati semnat da' ma indemnati pe mine sa ma semnez?Dupa ca ce i-am spus(nu mai stiu cui) ca in BS Player apesi tasta P pana te plictisesti si capturezi imaginile apoi in Photoscape pui timpul in care se schimba imaginile la 18 secunde imi spuneti ca nu sunt facute de mine? :)): . Voi nu stiti sa criticati si ca scuza spuneti ca nu-s facute de mine.Va dau definitia criticatului si a argumentului apoi va spun ca sunt propriul meu avocat si demonstrez ca am mereu dreptate^^.V-am demonstrat destul ca sunt ale mele.Voi cum demonstrati ca le-ati mai vazut pe alte site-uri in topicuri care NU AU FOST POSTATE DE MINE?Nu puteti demonstra,asta-i sigur :|.Unde le-ati vazut?Pe HF? :)):.Eu si Rani. suntem una si aceeasi persoana.Pe IF pentru mine si Jellyka e la fel de valabil ca pentru mine si Rani. Daca demonstrati ca aceste sig-uri si doar acestea sunt puse pe site-uri pe care (nu) sunt inscrisa si in care n-am deschis eu topicul eu va deomnstrez ca va trebuie ochelari.Asa dia_avina si ţaţele care au dat copy/paste dupa ea ar fi bine sa-si tina gura^^.Hai,killariti-ma,sa va vad daca sunteti destepte.Habar n-aveti sa criticati ca lumea :|.Tot ce-ati scris mai sus e doar o scuza ca nu stiti ce-i aia critica.Acuma sa ma mai itnrebati "Da' de ce critici atata?"

Sus In jos
Designer
Designer

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 2:48 am

am crezut ca nu ejti chiar asa de .....sa nu zic cum da se pare ca intreci masura asa ca de la mine ai primit acum primu avertisment am crezut ca suntem oameni si stim sa vb corect si civilizat da nu se poate cu tn ti se pare ca daca razi de noi ca suntem ori sau ca ne trbeuie ochelari ejti varza ejti praf asa se vb la tine urat dupa cums e vede eu sunt buna da sa nu ei peste picior pe toti ti se pare ca am ras de tn am facut acelasi lucru ca tine sa vedem daca tie iti place sa te jigneasca altu eu nu ma refer la critici da tu ce faci nui critica e batjocura cu ce creszi ca ejti mai presus de toti crezi ca ne poti lua peste picior te inseli amarnic se vede ca scrii cuvintele cu rautate am zis ca ejti fata buna da vad ca mam inselat si imi pare rau

Sus In jos
Femme Fatale
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 3:05 am

Thanks dia_avina.Look at this:
Mic click
Next click
Si asta e topicul meu :]
Asta tot al meu e :|

TE ROG SA LE STERGI DUPA CE LE VEZI^^

Sus In jos
Designer
Designer

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 3:31 am

gata te rog eu frumos sa incetezi cu jignirile te implor chiar hai sa ne intelegem bn ;)

Sus In jos
Dely
Membru activ
Membru activ

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 3:54 am

raluca este ok sunt frumoase creatiile tale...insa zic sa incercam sa ne intelegem..daca vrei sa ajuti pe cineva incearca sa para chiar sfat.."poti incerca si....,era mai bn daca..."etc
App u in ce prog lucrezi?
Sus In jos
Femme Fatale
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 8:15 am

Finally :)):.Deci am incetat cu cearta...Vorbind de chestia cu ajutatul,chiar asa am spus dar voi ori n-ati citit tot postul ori va bateti joc de mine =.=.En fin...Lucrez in vechiul GIMP,si cand imi vine cheful(ca semnatura a treia) mai dau si prin PS.Destul de rar fiindca nu am mai facut de mult un sig.Asa ca atunci cand le vedeti nesemnate nu inseamna ca nu-s facute de mine ci ca le-am facut in PS :)):

Incep cu asta:

Destul de nasoala...Dar nu-i stilul meu s-o fac inunecata si mi-a iesit nasoala.
Si a doua:

Dedicatia pentru Radha(aka Liltariel) pe care o pun chiar acum la sig :)):

Sus In jos
Dely
Membru activ
Membru activ

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 8:50 am

ee da frumos a doua..e chiar super si mai ales ca e cu sury yza :X
Sus In jos
Designer
Designer

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 12, 2011 9:06 am

faine bv :X poate in curand te vom avea si in echipa daca ejti la fel de calma si nu mai ejti rautacioasa ;)

Sus In jos
Riddzzy
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Vin Iun 17, 2011 8:11 am

Sunt suuper si stiu ca's facute de tine :X Si imi place ca ai tupeu sa critici,nu ca altii care spun imediat "frumoase" si tac...Asa ca pot sa-ti spun doar "tot asa " ;)
Sus In jos
Dely
Membru activ
Membru activ

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Vin Iun 17, 2011 8:23 am

super :X ralu eu mai ast creati :D
Sus In jos
Femme Fatale
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Lun Iun 20, 2011 8:09 am

Yap.Am o noua semnatura chiar aci.Facuta cam in fuga si mi-a luat nitel cam mai mult de-o ora xD.In ciuda faptului ca nu pare :}

Sus In jos
Dely
Membru activ
Membru activ

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Lun Iun 20, 2011 8:50 am

hm imi place:xe f colorata si luminoasa brv :*
Sus In jos
Designer
Designer

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Mier Iun 22, 2011 4:02 am

frumoase :x

Sus In jos
Andrushka
Partener
Partener

Status : Iasi

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Joi Iun 23, 2011 7:58 am

faine creatiile tale

Sus In jos
Designer
Designer

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Vin Iun 24, 2011 1:47 pm

asa e, este foarte priceputa ^^
Sus In jos
Femme Fatale
Membru nou
Membru nou

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 26, 2011 8:25 am

Riddzzy a scris:
Sunt suuper si stiu ca's facute de tine :X Si imi place ca ai tupeu sa critici,nu ca altii care spun imediat "frumoase" si ...Asa ca pot sa-ti spun doar "tot asa " ;)

Wow,Ridzzy,mersi :)).Si multumesc si celorlalti .Revin cu un mic sig...M-a izbit ideea de a face o semnatura cu un anime si mi-a iesit asta:

Nu sunt fana dar mi-a placut faptul ca statea cu chitara in mana :))

Sus In jos
Dely
Membru activ
Membru activ

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Dum Iun 26, 2011 8:38 am

ti-a iesit super :X
Sus In jos
Alexutza
Membru activ
Membru activ

Varsta : 16

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Lun Iun 27, 2011 10:33 am

sunt f frumoase creatile

[/quote]
Sus In jos
Lisa
Membru activ
Membru activ

Status : Dragostea este misterul intre doi oameni, nu asemanarea dintre ei.

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Lun Iun 27, 2011 4:45 pm

Iauzi la ea, nu e fana :)) eu sunt si ma mandresc :)) nu minti ca iti creste nasu... :)) oricum mai ai de lucru :| :))
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
glumesc, sunt foarte frumoase :p bravo ;)) m-ai cam ajuns :)) m-ai si depasit...nu imi dau seama :))
Sus In jos
Designer
Designer

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Mar Iun 28, 2011 4:02 am

ai talent cemai;)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: My GFX,la cererea userilor :|   Astazi la 10:19 am

Sus In jos

My GFX,la cererea userilor :|
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Design si Pictura :: Design , pictura si galerii :: Grafica si cereri :: Creatiile Membrului-
Mergi direct la: